Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bllokohet divorci mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt

Nga Klodiana 0

Bllokimi i praktikave të divorcit mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt ka nxitur spekulimet në mediat rozë, për një ribashkim të mundshëm të çiftit më të përfolur të Hollivudit.

Burime të afërta me dy aktorët që ligjërisht janë ende burrë e grua, konfirmuan se ata nuk kanë firmosur ende asnjë dokument për të zyrtarizuar fundin e martesës së tyre. Lajmi  i ndarjes së çiftit të njohur me pseudonimin “brangelina” erdhi si një rrufe në qiell të hapur gatë një vit më parë, në shtator të 2016-tës. Që atëherë beteja ligjore mes të dyve është zhvilluar kryesisht lidhur me kujdestarinë e fëmijëve.

Gjithnjë sipas burimeve të afërta me ta, bllokimi i divorcit mund të ketë ardhur si pasojë e mea culpas së Brad Pitt, i cili duket se ka pranuar pjesën më të madhe të fajit për ndarjen. Siç thuhet varësia e aktorit ndaj alkoolit dhe vështirësia për të menaxhuar familjen, kanë qënë mes shkaqeve kryesore që çuan drejt fundit të martesës.

Tabloidët raportojnë se premtimet dhe përpjekjet e protagonistit të “7 vjet në Tibet” dhe rasti i çuditshëm Benjamin Button, për të mos pirë më dhe për të përmirësuar gjendjen e tij përmes një procesi rehabilitues personal, kanë pasur ndikim pozitiv tek Jolie, e cila mund t’i japë edhe një mundësi të dytë…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej