Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bleona këndon “Su di noi”, të gjithë sytë te klipi (film)

Nga Media 0

Këshillohet që pas këtij versioni të kënduar nga Bleona Qereti, të dëgjohet disa herë rresht ai origjinali. “Su di noi” e kënduar nga Pupo bëhet publik nga Bleona në këto ditë të ftohta, ndërsa këngëtarja shqiptare vallëzon me dallgët e detit. A ia arrin Bleona të shpërqëndrojë vëmendjen nga kënga te klipi? Ndiqeni!

Dëgjojeni “Su di noi” të kënduar nga Pupo.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej