Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Aksident në aksin Vlorë-Fier. Plagoset drejtuesi i mjetit

Nga Rexhina Biba 0

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Vlorë-Fier, në vendin e quajtur fabrika e kripës.

Policia sqaron se një automjet tip”Volskëagen-Polo” është përplasur me trafik-ndarësen rreth orës 15:30 minuta të ditës së sotme.

I plagosuri është drejtuesi i mjetit, shtetasi me iniciale R.Z, 36-vjeç, banues në Vlorë, i cili është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej