Ka than' i moçmi: 

“Nuk ka këshillë më të keqe nga ajo që e shtyn njeriun të mohojë kombin e vet”
                                             -Naum Veqilharxhi

Aksident në aksin Shkodër-Velipojë/ Humb jetën i riu, plagosen dy persona

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër-Velipojë ku si pasojë ka humbur jetën një 22 vjeçar dhe kanë mbetur të plagosur 2 persona

Ka humbur jetën shtetasi Viktor Hili, 22 vjeç ndërsa dy personat e plagosur rëndë janë dërguar menjëherë në spitalin e Shkodrës.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të fshatit Trush.

Ende nuk dihet identiteti i dy personave ndërsa po punohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej