Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Aksident me motor, humbin jetën dy të rinj në kryeqytet

Nga Rexhina Biba 0

Një aksident i rëndë me pasojë dy të vdekur ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes së të hënës në kryeqytet, ku dy persona të cilët po lëviznin me motor janë aksidentuar e për pasojë kanë humbur jetën.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:20, në bulevardin “Bajram Curri”, pranë urës së ish-“Bllokut”. Drejtuesi i motorit me targa AP 105 dhe pasagjeri pas tij ka humbur kontrollin dhe për pasojë është rrëzuar.

Dy personat u dërguan menjëherë në S.Q.U. në gjendje të rëndë shëndetësore. Fatkeqësisht si pasojë e plagëve të marra shtetasit K. H., 21 vjeç dhe E. D., 22 vjeç, rreth orës 21:50, kanë ndërruar jetë në spital.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej