Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

14-vjeçarja që pëlqente do fejohej me një tjetër, djali nga Divjaka e qëllon me armë

Nga Media 0

Një vajzë 14-vjeçare është qëlluar me armë këtë të enjtë në Divjakë. I riu Bajram Krasniqi ka qëlluar me breshëri plumbash adoleshenten që pëlqente. Ka qenë pëlqimi që kishte për të që e ka shtyrë të ndërmarrë aktin e rëndë.
Sapo ai ka mësuar se vajza do të fejohej me dikë tjetër ka qëlluar disa herë në drejtim të saj. Fatmirësisht vajza është jashtë rrezikut për jetën, edhe pse në vendngjarje janë gjetur 3 gëzhoja automatiku.
Policia ka arrestuar 22-vjeçarin i cili akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe tentativë vrasje.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej