Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

10-vjetori i pavarësisë së Kosovës Serbia nis tanket në kufi (film)

Nga Klodiana 0

Vetëm 3 ditë e ndajnë Kosovën nga 10-vjetori i pavarësisë, por duket se Serbia ende nuk mund ta pranojë këtë gjë dhe ka bërë provokimin e radhës.

Ditën e sotme Serbia ka dërguar tanke në kufi me Kosovën, shkruan Zëri.info, i cili ka publikuar edhe një video ku duken tanket të cilat shkojnë nga Presheva në drejtim të pikës kufitare në fshatin Muqibabë në kufi me Gjilanin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej