Zhduket pa asnjë gjurmë 17-vjeçari nga Libohova/ Banorët e fshatit: Jetonte në kushte të vështira ekonomike

Duhet të lëçisni

E zë pompa e betonit, humb jetën punëtori në Librazhdë

Një person ditën e sotme ka humbur jetën në fshatin Dorëz në Librazhd. Shtetasi K.K., në momentin që ka ndodhur ngjarja ishte duke punuar në...

Shkarkimi i Prelës, reagon Salianji: Shpëtoi kriminelë e trafikantë, si duhej as dreqit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka reaguar në lidhje me shkarkimin nga detyra të prokurores Donika Prela, ish-drejtuese e Krimeve të Rënda. Përmes një...

EULEX-i arreston kreun e organizatës së veteranëve të luftës në Kosovë

Kreu i OVL-UCK-së, Hysni Gucati është arrestuar nga EULEX-i. Kështu ka deklaruar për Gazetën Express nënkryetari i veteranëve, Nasim Haradinaj. Gjithashtu Haradinaj ka bërë të ditur...

SHASH jep çmimin “Mjeshtër në Arkitekturë” , Emin Rizës, Aleksandër Meksit dhe Pirro Thomos

Të nderuar kolegë, Në kuadrin e FAMA – “Festivali i Arkitekturës Moderne Shqiptare / Festival of Albanian Modern Architecture”: SHASH dhe MK, ka nderin t’Ju ftojë...

Një i ri nga qyteza e Libohovës është zhdukur në rrethana misterioze.

Bëhet fjalë për 17-vjeçarin Izet Tosuni, i cili ka humbur kontaktet me familjarët që prej disa ditësh ndërsa nuk ka asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e tij.

Mësohet se hera e fundit që i riu ishte parë nga banorët e zonës ka qenë tetë ditë më parë, duke hipur në një makinë në fshatin Sofratikë.

Sipas tyre, 17-vjeçari jetonte në kushte të vështira ekonomike.

Më shumë shkrime

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

E Freskët taze

E zë pompa e betonit, humb jetën punëtori në Librazhdë

Një person ditën e sotme ka humbur jetën në fshatin Dorëz në Librazhd. Shtetasi K.K., në momentin që ka ndodhur ngjarja ishte duke punuar në...

Shkarkimi i Prelës, reagon Salianji: Shpëtoi kriminelë e trafikantë, si duhej as dreqit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka reaguar në lidhje me shkarkimin nga detyra të prokurores Donika Prela, ish-drejtuese e Krimeve të Rënda. Përmes një...

EULEX-i arreston kreun e organizatës së veteranëve të luftës në Kosovë

Kreu i OVL-UCK-së, Hysni Gucati është arrestuar nga EULEX-i. Kështu ka deklaruar për Gazetën Express nënkryetari i veteranëve, Nasim Haradinaj. Gjithashtu Haradinaj ka bërë të ditur...

SHASH jep çmimin “Mjeshtër në Arkitekturë” , Emin Rizës, Aleksandër Meksit dhe Pirro Thomos

Të nderuar kolegë, Në kuadrin e FAMA – “Festivali i Arkitekturës Moderne Shqiptare / Festival of Albanian Modern Architecture”: SHASH dhe MK, ka nderin t’Ju ftojë...

Arrestohet në Maqedoninë e Veriut për trafik droge Saimir Taullau

Është arrestuar në Maqedoninë e Veriut Saimir Taullau, pasi kërkohej për trafik droge në Zvicër. Saimir Taullau pak kohë më parë është paraqitur pranë OFL-ve...