Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zbardhet ekspertiza e Mjekësisë Ligjore, ja pse vdiq Adelajda

Nga Media 0

Gazetarja Adelajada Xhamani ndërroi jetë para 6 javësh ndërsa si shkaqe të vdekjes u supozuan disa.

Pro mjekësia ligjore ka përcaktuar shkakun duke hartuar një raport përfundimtar.

Sipas mjekëve Xhamani ndërroi jetë si shkak i një infarkti kongjestiv në zemër.

Infarkti është pasojë e kardiomiopatisë, një sëmundje e rrallë që prek muskulin e zemrës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej