Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vlorë/ Kapet në bregdetin e Rradhimës peshkaqeni një metër e gjysëm (film)

Nga 27-shi 0

Disa peshkatarë kanë kapur në bregdetin e Rradhimës në Vlorë një peshkaqen të gjatë një metër e gjysmë.

Ndonëse i madh, mësohet se peshkaqeni nuk ishte i rrezikshëm.

Kujtojmë që vitet e fundit në brigjet e Adriatikut dhe te Jonit kanë dalë shpesh peshkaqenë dhe kjo për shkak të ndryshimeve klimaterike.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej