Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vetëm 16 sekonda dhe ndërtesa shumëkatëshe mori fund (film)

Nga 27-shi 0

Për 16 sekonda është shembur një ndërtesë prej hekuri dhe çimentoje në Pennsylvania të Amerikës. Ndërtesa quhej “Martin Tower” dhe ishte Qendra Botërore e “Bethlehem Steel”, një kompani e falimentuar çeliku.

Qiellgërvishtësja ishte ndërtuar 47 vjet më parë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej