Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vdes në burgun 302, 58-vjeçari që vrau gruan me thikë

Nga Media 0

Ka ndërruar jetë në qelinë e burgut numër 302 në Tiranë, Ruzhdi Luzi.

Shkak i vdekjes së të burgosurit ishte një infarkt në zemër.

58-vjeçari nga Kuçova, i dënuar me 25 vjet heqje lirie, më 1 dhjetor të 2016-ës vrau me thikë gruan e tij, 49-vjeçaren Manjola Luzi.

Vrasja ndodhi në prani të fëmijëve të çiftit, dy djemve dhe dy vajzave.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej