Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Unikatil në koncert: I Love Çamëria (foto)

Nga 27-shi 0

Reperi i njohur shqiptar Unikatil ka mbajtur një koncert të zjarrtë në Mitrovicë, para 40 mijë mysafyrëve të cilët kanë ndjekur nga afër koncertin.

Unikatil ka zgjedhur që në këtë performancë ti kushtojë vëmendje të veçantë dhe pamjes së tij.

Ai në trup mban të veshur një bluze me mbishkrimin “I love Çamëria”.

Mësohet se koncerti është mbajtur në stadiumin Adem Jashari.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej