U shfaq krah Donaldit, fansat kryqëzojnë moderatoren: Shumë e ulët, lojë e…

0
76

Duket se ribashkimi i Bora Zemanit me Donald Veshajn nuk është pritur mirë nga një pjesë e madhe e ndjekësve të tyre, të cilët janë shprehur të zhgënjyer ndaj moderatores.

Bora Zemani bëri postimin e parë në rrjetin e saj social Instagram, që pas publikimit të fotove të saj krah ish të dashurit. Menjëherë ndjekësit, duke lënë mënjanë pjesëmarrjen e saj në sfilatën e Vladrin Saitit, kanë vërshuar në komente që lidhen vetëm me një emër: Donald Veshaj.

Të shumtë janë ndjekësit që të gjithë historinë e dashurisë, ndarjes dhe tradhtisë, e cilësojnë si lojë për vëmendje, duke mos ngurruar t’i kujtojnë moderatores romancën e Donaldit me Beatrix në BBV.

“Bora sa turp çfarë loje të fëlliqur paskeni bërë bashkë me atë tjetrin vetëm për vëmendje. Nuk më besohet që dole kaq e ulët. Ai të poshtëroi publikisht, të tradhtoi, e puthi tjetrën për 2 muaj rrjesht! Gjynaf Arbori kur të rritet dhe ta shohi çfarë mami ka pasur.”

Nga ana tjetër, një tjetër fans i tyre shpreh hapur zhgënjimin nga moderatorja, duke e konsideruar si të verbuar nga dashuria.

“Nuk je ashtu si të menduam. Nëse lidhja mes tyre nuk ka qenë fake dhe ka qenë e vërtetë, atëherë më vjen keq për ty që e lejon veten të biesh kaq poshtë dhe nuk e din vlerën e vetes tënde. Mendoj se je verbuar nga dashuria dhe si shikon gjërat pastër. Kalo mirë.”

Të tjerë ndjekës janë shprehur të revoltuar ndaj saj, duke mos i kursyer ofendimet.

“Turp për gjestin që ke bërë, je treguar shumë e ulët, kështu që Unfollow. Shembull që nuk duhet ndjekur, kjo është ajo çfarë të thërras! Mos u bëni si Bora!”

Kujtojmë se, Bora Zemani mori shumë mbështetje nga ndjekësit që nga takimi romantik që pati brenda BBV me Donaldin, dhe akoma më shumë pasi ai e tradhtoi me Beatrix Ramosajn.

Pas gjithë këtyre situatave, moderatorja arriti edhe 1 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, duke u bërë kështu një nga vajzat më të ndjekura të showbizit shqiptar.