Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Trump një kërcënim real mes marrëdhënieve Shqiptaro-Amerikane”/ Çfarë mendon Leyla Moses vallë? (film)

Nga Media 0

“Që Donald Trump është kërcënim për Amerikën dhe nuk diskutohet që është një kërcënim edhe për mardhëniet e shqiptarëve me amerikanët.

Që i bie?- pyet Baton Haxhiu

Që i bie, që mos e dhëntë zoti që amerikanët ta zgjedhin President, sepse do të ishte një President që do t’i bënte dëme të mëdha Amerikës dhe sigurisht do të ishte një kërcënim real mes mardhënieve Shqiptaro-Amerikane”.

Kjo është një pjesë nga intervistat e Kryeministrit Edi Rama 2 vite më parë kur Donald Trump kandidonte në zgjedhjet presidenciale të Amerikës, i intervistuar nga Baton Haxhiu.

Lidhur me këto deklarata, çfarë mendon vallë Leyla Moses, e ngarkuara me Punë në ambasadën amerikane në vendin tonë?

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej