Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tronditet Strasbourg-u/ Shqiptarja gjendet e therur me thikë në dhomën e gjumit

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Strasbourg-un mëngjesin e të martës.
Mediat franceze raportojnë se trupi i një 58 vjeçareje nga Kosova ishte gjetur në shtrat e masakruar me thikë nga burri i saj.
Sipas tyre, ngjarja tragjike ndodhi në një banesë sociale Adoma, në rrethin Strasburg të Neudorf.
Një burim i afërt me hetimin ka thënë se trupi ishte goditur disa herë më thikë, por vetëm autopsia do të tregojë nëse vdekja është si pasojë e goditjeve me thikë.
Ndërkohë mësohet se bashkëshorti i cili dyshohet të jetë edhe autori i krimit makabër, është i shokuar dhe sapo të qetësohet do të intervistohet.
Ndërkohë hetimi ka filluar menjëherë, fillimisht për të gjetur armën e vrasjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej