Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Trendet që do t’i shohim përgjatë gjithë verës (foto)

Nga Ejona 0

Edhe përse shiu po na e bën disi të vështirë të mendojmë për garderobën e kësaj vere, mjafton të shohësh vitrinat e dyqaneve për të kuptuar se stina jonë e preferuar është fare pranë.

Por cilat janë trendet që do të bëjnë namin këtë vit në rrugët e qyteteve dhe në shëtitoret pranë bregdetit?

Ja lista që secila prej nesh duhet ta ketë me vete radhën e ardhshme që do të bëjmë shopping:

Veshjet e lyera me bojë (tie-dye)

Bizhuteritë me guaska

Çantat e plazhit

Fustanet moderne poshtë gjurit

Syzet sportive të mëdha

Veshjet e punës me xhepa të mëdhenj

Sandalet me majë katrore

/klanplus/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej