Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tragjike në Librazhd/ Aksident i rëndë në minierë, humb jetën 52-vjeçari

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në një minierë në zonën e Librazhdit dhe për pasojë një 52-vjeçar ka humbur jetën.

Sipas policisë shtetasi H.V, rreth 52 vjeç, banues në fshatin Pishkash, Librazhd, ka ndëruar jetë pasi është aksidentuar me makineri të punës, i cili ishte punëtor në një minier.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej