Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tragjike në Korfuz/ 16 vjeçarja shkruan në letër arsyen e vetëvarjes

Nga Ejona 0

Një tragjedi ka ndodhur në Korfuz, ku një 16 vjeçare i ka dhënë fund jetës duke përdorur një litar në formë laku.

Megjithëse ekipet e shpëtimit u përpoqën ta mbajnë gjallë, 16-vjeçarja ndërroi jetë në spital në zonën e Kommeno në Korfuz.

Adoleshentja kishte lënë një letër të fundit përpara se të vriste veten, në të cilën shkruante se arsyeja e vetëvrasje ishte ndarja nga i dashuri. Vajza njihej nga komuniteti si natyrë tepër emocionale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej