Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tragjedi në Brazil, 39 vjeçari ther të dashurën më pas vret 3 të tjerë në kishë

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në Brazil ku një 39-vjeçar ka vrarë me thikë të dashurën e tij.

39 vjeçari, Rudson Aragao Guimaraes pas vrasjes së të dashurës shkoi në një kishë Baptiste nga e cila ishte përjashtuar, duke vrarë me armë zjarri edhe 3 persona të tjerë.

Sulmi u zhvillua në lagjen Bela Vista të Paracatu, që është një qytet prej 80,000 banorësh.

Policia arrestoi autorin, por gjatë neutralizimit e ka plagosur atë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej