Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tmerri i së mërkurës/ Shënohet viktima e gjashtë brenda ditës nga koronavirusi. Ndërron jetë një 40-vjeçare në Spitalin e Vlorës

Nga Klodiana 0

Ndërron jetë një grua në Spitalin e Vlorës e moshës rreth 40-vjeç. Mësohet se gruaja ka ardhur nga Selenica në gjendje të rënduar shëndetësore

Dyshohet se gruaja ishte e prekur me Covid-19. Burime nga spitali bëjnë me dije se gruaja në momentin që është intubuar ka ndërruar jetë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej