Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Terrorizoi turistët spanjollë, Apeli lë në burg Mihal Kokëdhimën

Nga Klodiana 0

Gjykata e Apelit të Vlorës ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për Mihal Kokëdhimën, i cili terrorizoi disa turistë spanjollë, të cilët kishin shkuar tek lokali në pronësi të tij në Porto Palermo.

Seanca gjyqësore ndaj Kokëdhimës u  zhvillua me dyer të mbyllura ditën e sotme. Mihal Kokëdhima akuzohet për  veprat penale “kanosje”, “shkatërrim i prone” dhe për  “dëmtime të tjera me dashje”.

Vijon…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej