Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Terminator Salvation”/ Vetëhidhet nga ura aktori Isacc Kappy

Nga Ejona 0

Aktori 42 vjeçar Isacc Kappy është vetëhedhur nga ura dhe më pas është goditur për vdekje nga një makinë që po kalonte aty.

Policia e Arizonës njofton se disa nga të pranishmit në vendngjarje u përpoqën të ndalonin fizikisht Kappin nga hedhja, por nuk arritën ta mbanin atë.

Para së të hidhej nga ura aktori ka shkruajtur një postim të gjatë këtë të hënë në llogariën e tij në Instagram ku ndër të tjera thoshte: “Kujdes, njeriu nuk ka asgjë për të humbur, sepse ai nuk ka asgjë për të mbrojtur.”

Kujtojmë se aktori ka luajtuar disa role të vogla filmike në “Thor”, “Terminator Salvation” dhe “Beerfest”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej