Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Të shtëna me armë në SHBA, 2 të vdekur, 3 të plagosur

Nga Klodiana 0

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar sot në SHBA, ku për pasojë 2 persona kanë humbur jetën dhe 3 të tjerë janë plagosur.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur pranë kampusin universitar në Alabama.

Policia njofton se dy prej tre të plagosurve ndodhen në gjendje të rëndë për jetën.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë, ndërsa policia po heton.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej