Te dera e shtëpisë së BBVIP? Big Mama shton dyshimet: Si thoni…

0
149

Këngëtarja shqiptare e Maqedonisë së Veriut Big Mama, ka shtuar  dyshimet se mund të jetë sërish pjesë e lojës së Big Brother Vip.

Një debat shumë i rëndë midis saj dhe Antonelës që agravoi me ofendime dhe fyerje të shumta, e “detyroi” atë të largohej nga shtëpia dhe të linte lojën.

E rikthyer në studio, këngëtarja nga Maqedonia ka folur për të gjithë situatën e rëndë. Ajo e ka startuar fjalën e saj duke i kërkuar falje produksionit, dhe veçanërisht familjes së Antonelës.

Po mesa duket këngëtaren e ka marr malli ta vazhdojë rrugëtimin e saj. Në një video në InstaStory ajo ka pyetur ndjekësit: A të futem prap? Si thoni?