Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tahiri sot në 11:30 para mediave: Për të shpjeguar të vërtetën time

Nga Klodiana 0

Ish-ministri Saimir Tahiri ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda.

Përmes një postimi në Facebook, Tahiri fton qytetarët që ta ndjekin sot në Facebook live, pasi do të flasë dhe do të shpjegojë të vërtetën e tij.

“Nesër në 11.30 shihemi live këtu, për të shpjeguar të vërtetën time, deri në këtë stacion të parë 🙏”, shkruan ai.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej