- Advertisement -

TAG

Varianti i ri "Omicron"

Varianti i ri Omicron, Izraeli planifikon të ofrojë dozën e katërt të vaksinës

Izraeli ka thënë se planifikon të bëhet shteti i parë që ofron dozën e katërt të vaksinës kundër koronavirusit, teksa ky shtet përgatitet për...

MSH: Çdo qytetar mbi 18 vjeç mund të bëjë dozën e tretë të vaksinës

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se çdo qytetar mbi 18 vjeç mund të bëjë dozën e tretë të vaksinës. Me anë të një postimi në...

Varianti i ri “Omicron”, presidentja e KE: Vaksinimi të bëhet i detyrueshëm në vendet e BE-së

Bashkimi Evropian duhet të marrë në konsideratë vaksinimin e detyrueshëm në përgjigje të përhapjes së variantit “shumë ngjitës” Omicron” në të gjithë Evropën. Kështu...

Latest news

Loboi 700 mijë $ për foton me Trump? Meta: Mashtrim, padi gazetës

Presidenti Ilir Meta ka paralajmëruar se do të hedhë në gjyq gazetën austriake “Krone Zeitung”, pas akuzave të ngritura se ka paguar 700 mijë...

Marrëveshja Rama-Basha, Meta: 17 Maji, dita më e errët e pluralizmit politik

Presidenti Ilir Meta e ka nisur konferencën e tij me marrëveshjen e 17 majit të vitit 2017 të nënshkruar midis kryeministrit Edi Rama dhe...

Finalja e Conference League/ Duka për “La Repubblica”: Ndihemi krenarë

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, në një intervistë për La Repubblica, ka folur për finalen e Conference League, e cila do zhvillohet në Tiranë,...

Balla i propozoi të ulen/ Alibeaj: E bëri kastile, do të trazojë ujrat

Kreu i Grupit Parlamentar Enkelejd Alibeaj foli në lidhje me propozimin e Taulant Ballës për të diskutuar veç në lidhje me emrat e mundshëm...

Presidenti i ri/ Alibeaj pranon ftesën e Ballës

Ndonëse debatuan gjatë gjithë mbledhjes, Enklejd Alibeaj nuk e refuzoi ftesën e Taulant Balla që pas mbledhjes së Konferencës së Kryetarëve të shkonin të...
- Advertisement -