- Advertisement -

TAG

shtylle

U rrëzua teksa punonte në shtyllë, humb jetën elektriçisti në Rogozhinë

Sadi Qehajaji ka humbur jetën ditën e sotme pasi ra nga një shtyllë elektrike. Ai dyshohet se duke punuar është rrëzuar nga lartësia dhe...

Automjeti del nga rruga dhe merr përpara shtyllën në Vlorë

Një aksident, fatmirësisht pa pasoja është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës. Automjeti tip "Ford Fiesta" ka dalë nga rruga duke u përplasur...

I mbetën 8 fëmijët në terr, 51-vjeçari në Shkodër vdes në shtyllë duke lidhur dritat

Ishin në terr por tashmë kanë mbetur jetimë. Kjo është tragjedia që ka prekur 8 fëmijët e familjes Bregu në Shkodër. Babai i tyre...

Ndodh në Durrës, burri ngjitet mbi shtyllë dhe jep spektakël (Film)

Një video e postuar nga “JOQ”, tregon një burrë teksa pa ndihmën e asnjë objekti ngjitet mby një shtyllë në qytetin e Durrësit. Me një...

Latest news

Berisha prezanton grupet e punës për protestën e 7 korrik, në listë edhe deputetë të Bashës

Edhe pak ditë na ndajnë nga protesta e 7 korrikut që organizohet nga Sali Berisha dhe ish-kryeministri mesa duket ka nisur përgatitjet për zhvillimin...

Polici aksidenton të miturin dhe largohet nga vendngjarja në Pogradec  

Një aksident ka ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Pogradecit, ku një punonjës i policisë, duke drejtuar automjetin e tij, ka aksidentuar një...

Dokumente identifikuese, Qeveria e Kosovës vendos reciprocitet ndaj Serbisë

Qeveria e Kosovës ka vendosur masën e reciprocitetit karshi Serbisë sa u përket dokumenteve identifikuese. “Çdo person që paraqitet për kalim të kufirit shtetëror me...

Belgjikë, kapet laborator ilegal drogash brenda bazës ajrore të NATO-s (FOTO)

Policia belge ka bastisur një laborator ilegal drogash ku prodhoheshin droga ilegale, brenda një baze ajrore ku strehohet një pjesë e arsenalit bërthamor të...

Vrasja e Donjeta Pajazitaj/ Flet i vëllai: Motrën ma vranë në…

Ngjarja e rëndë e vrasjes së Donjeta Pajazitaj e ndodhur para shtatë vitesh në Deçan të Kosovës është rikthyer sërish në media pas vendimit...
- Advertisement -