- Advertisement -

TAG

shkrimtari Agron Tufa

Agron Tufa publikon reagimet e Ruçit, Ballës dhe Ramës ndaj kërcënimeve: Po mbrojnë qentë i ish-Sigurimit!

Shkrimtari Agron Tufa në një postim në rrjetet sociale publikon mesazhet e të gjithë instancave më të larta në lidhje me kërcënimet me jetë të...

Antisemitizmi i veshur me imunitet nuk është thjesht kërcënues, por vrasës!

Nga Entela Kasi z. Spartak Braho, kthjellohuni! Antisemitizmi i veshur me imunitet nuk është thjesht kërcënues, por vrasës! " Lufta është vdekje, është fundi" - kjo është...

Latest news

Pas tërmetit me magnitudë 4.2, regjistrohen të tjera lëkundje gjatë natës në Cërrik e Belsh

Lëkundje tërmeti janë ndjerë përgjatë natës në qarkun e Elbasanit, ku epiqendra ka qenë Belshi. Pas lëkundjeve të forta të djeshme që u regjistruan...

Ndotja akustike/ Bushati Spiropalit: Me lavde gojore për Skënderbeun… Spiropali Bushatit: Ti je nipi i Hysni Kapos (film)

Shumë ashpër janë përplasur mes tyre Andi Bushati dhe Elisa Spiropali dje në mbrëmje në emisionin “Open” në Top Channel. Përballja u kthye në një...

Ekzekutimi i 71-vjeçarit në Elbasan, trupi ende në morg, askush nga familjarët nuk është paraqitur

Për pesë orë me radhë dita e djeshme në Elbasan, pothuajse ishte një skenë lufte. Duke mos u bindur për t’u dorëzuar, forcat speciale RENEA,...

Novela grafike shqiptare/ E bija e Hënës dhe e Diellit

Novelat grafike janë disa tregime nëpërmjet imazheve grafike të njohura edhe si Fumeti comics strip. Ato bazohen tek filma, shfaqje teatrale dhe performanca të ndryshme...
- Advertisement -