- Advertisement -

TAG

Rritja e rasteve me COVID-19

Rritja e rasteve, ngarkesë e menjëhershme tek “Shefqet Ndroqi”, urgjencat e Tiranës referohen tek Infektivi

Rritja e rasteve me COVID-19 në Shqipëri ka sjellë edhe një ngarkesë të menjëhershme të spitaleve dedikuar trajtimit të pacientëve me virusi. Raportohet se prej...

Rritja e rasteve me COVID-19, mësimi në Kosovë po vazhdon në dy variante

Mësimi në shkolla e Kosovës po vazhdon përmes dy formave, kjo për shkak për të pandemisë së koronavirusit. Nxënësit po vijojnë programet mësimore duke...

Rritja e rasteve me COVID-19, kryeministri francez: Nuk përjashtohet një lockdown i ri

Kryeministri i Francës, Jean Castex nuk e ka përjashtuar mundësinë e një bllokimi të ri. Lidhur me situatën e koronavirusit që sa vjen dhe përkeqësohet...

Rritja e rasteve me Covid-19, Rama: Nuk do të ketë më izolim

Kryeministri Edi Rama gjatë një inspektimi në spitalin Infektiv ka deklaruar se së shpejti do të ketë rritje pagash për mjekët dhe infermierët. Gjatë fjalës...

Rritja e infeksioneve, OBSH sqaron se a do të jetë e nevojshme një karantinim i dytë në Evropë

Lidhur me rritjen e rasteve me koronavirus, OBSH thotë se masat e reja të izolimit në vendet evropiane nuk janë të nevojshme. Udhëtimet e pushimeve kanë...

Rritja e rasteve me COVID-19, Brataj thirrje të fortë shqiptarëve: Jeta është e pakthyeshme

Lidhur me rritjen e rasteve të të prekurve me COVID-19, shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj vjen me një apel drejtuar qytetarëve. Përmes një mesazhi në...

Latest news

Sherr me thika në qytetin e Durrësit, Policia vë në pranga një 51 vjeçar

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku një 51 vjeçar ka qëlluar me thikë një 55 vjeçar...

Çdo minutë që kalon përkthehet në para për kompanitë e mëdha, ja sa fitojnë ato

“Big Tech” pati një vit të madh suksesi në 2020-ën, pasi pandemia nuk i ndaloi 7 kompanitë më të mëdha të teknologjisë të rriteshin...

Aksidenti me dy viktima në Shkodër, SHÇBA: U arrestua një polic dhe një person tjetër

Një punonjës policie është arrestuar në Shkodër për shkak të aksidentit me dy viktima që ndodhi paraditen e sotme. SHÇBA Shkodër- Lezhë bën me dije...

“Krim zgjedhor i pafalshëm”, Petrit Vasili rendit të gjitha arsyet përse zgjedhjet e 25 prillit kanë rënë

Zv/Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili deklaroi këtë të martë se zgjedhjet e 25 prillit ranë pas provave që tregojnë shkeljet në...

Naomi Campbell i habit të gjithë, nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare (foto)

Supermodelja Naomi Campbell i ka surprizuar të gjithë ditën e sotme teksa ka zbuluar se është bërë nënë për herë të parë. Naomi ka...
- Advertisement -