- Advertisement -

TAG

Qafa e Llogarasë

Hidhet me parashutë nga Qafa e Llogarasë, 39 vjeçari përfundon në përroin e Palasës

Një 39 vjeçar që është hedhur me parashutë nga Qafa e LLogarasë ka shpëtuar për mrekulli, pasi është rrëzuar në përroin e Palasës. 39 vjeçari...

Reshje të dendura dëbore në Llogara, bllokohet qarkullimi i automjeteve (film)

Reshje të dendura shiu kanë përfshirë dy ditët e fundit Qafën e Llogorasë. Dëbora nisi pasditen e së hënës dhe brenda një periudhe të shkurtër,...

Ulen temperaturat nën zero, rreshje bore dhe në jug të vendit

Temperaturat e ulëta nën zero në jug të vendit kanë shkaktuar rreshje dëbore që prej dy ditësh. Nga rreshjet është zbardhur Qafa e Llogarasë në...

Latest news

Basha: Në 24 orë kam parë sa i kolapsuar është sistemi shëndetësor

Kryedemokrati Lulzim Basha u shpreh sot se në 24 orët e fundit e ka parë nga afër se sa i kolapsuar është sistemi shëndetësor,...

Ish-deputeti i PD: Fieri pa tamponë, ja realiteti që Rama dhe Manastirliu duan ta fshehin

Ish-deputeti demokrat, Luan Baçi, denoncoi nga Fieri mungesën e tamponëve dhe të mjekimit për pacientët e infektuar me koronavirus. Ish-deputei konfirmoi se gjendja në Fier...

Vala e dytë e Covid-19/ Shifra dhe fakte, çfarë po ndodh në të gjithë Europën

Bllokimet, ora policore dhe  kufizimet rajonale po vendosen në të gjithë Europën për të luftuar një rritje të rasteve të koronavirusit,raporton euronews. Çfarë po ndodh...

Shtimi i rasteve me Covid-19, Mitsotakis njofton masat e reja në Greqi

Kryeministri i Greqisë Kyriakos Mitsotakis ka njoftuar këtë paraditet masat e reja të pandemisë në vend. Në një konferencë për shtyp, kreu i qeverisë ka...

Grevistet në Ballsh: T’i çojmë njëherë bukë fëmijëve, pastaj negociojmë

Vijon në ditën e 17 greva e urisë e grave naftëtare në Ballsh, të cilat shprehen të vendosura për të mos u tërhequr, pavarësisht...
- Advertisement -