- Advertisement -

TAG

Polici

Shqiptari vret turkun, ja çfarë vendosin autoritetet për të riun

Një i ri shqiptar ka vrarë një shtetas turk në Gjermani mbrëmjen e së hënës në Kiel. Sipas mediave gjermane, bëhet me dije se...

E ndaloi policia rastësisht, ja çfarë i gjeti në makinë shqiptarit

Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane ditën e sotme pasi gjatë kontrollit në makinë iu gjetën 12 gramë kokainë. Ai ishte në makinë...

U arrestua se u kap me armë, Don Xhoni del live në Instagram: Respekt për…

Xhonatan Isufi, reperi i njohur ndryshe si Don Xhoni ka dalë “LIVE” në rrjetin e tij social Instagram për të treguar se nuk ndodhet...

Don Xhoni shoqërohet në polici, ja çfarë ndodhi

Reperi shqiptar Don Xhoni, emri i vërtetë i të cilit është Xhonatan Isufi është shoqëruar në polici mesditën e sotme. Policia ka kontrolluar makinën ku...

Pogradec/ Burri rreh gruan, e shoqja kishte urdhër mbrojtje

Një 65-vjeçar nga Pogradeci ka rënë prangat e policisë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij. Mësohet se e shoqja e 65-vjeçarit cila...

Zhduket 33-vjeçari në kryeqytet, policia nis kërkimet

Një tjetër djalë i ri është zhdukur në kryeqytet dhe vëllai i tij ka bërë kallëzim në Komisariat ku kërkon ndihmë për ta gjetur. Bëhet...

Zbulohet polici që dhunoi në komisariat Aldi Ramën, punon specialist tek burgjet

Është zbuluar emri i punonjësit të policisë së Lezhës, i cili rezulton të jetë marrë i pandehur nga prokurori Françesk Ganaj, për shkak se...

Zhduket i riu nga Maliqi, babai jep alarmin në polici

Një djalë i ri nga Maliqi është denoncuar i zhdukur nga babai i tij. Policia njofton se 67-vjeçari N. Ç., ka kërkuar ndihmë për gjetjen...

Historia si në filma/ Shqiptari vrau për hakmarrje bashkëatdhetarin në burgun e Larisës, sot pezullohet gjykimi

Gjykata e Apelit të Larisës ka pezulluar gjykimin për një 42-vjeçar shqiptar, i cili akuzohet për vrasje me paramendim, përdorim arme dhe armëmbajtje në...

Sulmoi këmbësorët në Berlin, ja momenti i arrestimit të shoferit (FOTO)

Bild ka publikuar momentet e arrestimit të shoferit që me makinën e tij u fut në mes të një turme, ku shumica ishin nxënës....

Latest news

Korreshi ironizon ndarjen e PD-së në dy grupe pune për protestën: Mirë që na pret kostumin, por të na…

Deputeti demokrat, Saimir Korreshi, ka reaguar pas publikimit të listës nga ana e zëdhënëses së PD, Floriana Garo, në të cilën prezantoheshin grupet e...

67- vjeçari gjendet i vdekur në Fier, dyshimet e policisë (EMRI)

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Fier. Burime nga policia bëjnë me dije se një 67- vjeçar është gjetur i pajetë në...

Po flinin mbi shina, treni përplas dy emigrantët në Maqedoninë e Veriut

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Maqedoninë e Veriut, pasi dy emigrantë humbën jetën në jug të vendit, mëngjesin e...

Aksident i rëndë në Thumanë-Laç, dy të plagosur nisen drejt Traumës

Një tjetër aksident i rëndë është shënuar pasditen e stome. Këtë herë në autostradën Thumanë-Laç. Burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur pak...

Kapet shqiptari me 18 kg kokainë, spiunohet nga komshinjtë

Policia italiane arrestoi një 30-vjeçar shqiptar, pasi u kap me 18 kilogramë kokainë. Shqiptari e kishte kthyer shtëpinë ku qëndronte në një laborator droge. Lëvizjet...
- Advertisement -