- Advertisement -

TAG

Paris

Terroristët grek/ Zarfi bombë që shpërtheu në FMN u nis nga Greqia

Janë zbuluar detaje të reja në lidhje me shpërthimin që ndodhi dje në Paris në zyrat e Fondit Monetar Ndërkombëtar. Sipas autoriteteve në Greqi zarfi...

Paris/ Shpërthen një zarf bombë në zyrat e FMN-së

Një zarf bombë ka shpërthyer në zyrat e Fondit Monetar Ndërkombëtar , në Paris. Nga të dhënat e para bëhet e ditur se nga...

Apartamentet në Tiranë, më të shtrenjta se në Paris, Milano e Nju Jork

Një apartament në Tiranë mund të kushtojë mesatarisht 70-100 mijë euro, ndërsa në Milano e Paris, edhe 300- 500 mijë euro, por kur vjen...

Majlinda Kelmendi, fiton medaljen e artë në Paris

Xhudistja nga Kosova Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e artë në Grand Slamin që u mbajt në Paris. Kelmendi në gjysmëfinale mposhti amerikanen Angelica Delgado,...

Izrael-Palestinë/ Samit në Paris për nxitjen e bisedimeve për paqen

Një konferencë ndërkombëtare, do të mbahet sot në Paris të Francë e cila synon hapjen e bisedimeve të paqes mes Izraelit dhe palestinezëve. Delegatë nga 70...

Ronaldo, xhiro i maskuar me të dashurën e re

Cristiano Ronaldo në shoqërinë e të dashurës së tij të re, Georgina Rodriguez, është fotografuar i maskuar duke shëtitur në rrugët e Parisit. Portugezi u...

Kim Kardashian rifshaqet në publik pas grabitjes në Paris

Kim Kardashian duket se ka  lënë prapa përvojën e hidhur të grabitjes së saj në Paris. Ylli i showbizit u fotografua e rrethuar nga rojet...

Parisi planifikon park për nudistët

  Për të gjithë personat që duan të rrinë e shëtisin lakuriq në një park, është miratuar plani për ndërtimin e një parku në kryeqytetin...

Gjermani, nën pranga 3 sirianë, dyshohen si anëtarë të grupeve terroriste

Ministri i Brendshëm i Gjermanisë, Thomas de Maiziere ka deklaruar se janë arrestuar tre persona të cilët dyshohen se kanë lidhje me Shtetin Islamik....

Ançeloti, një lider i heshtur në Tiranë

Kryeministri Rama priti në Tiranë trajnerin italian të Bajernit, Karlo Ançeloti, për promovimin e librit “Lidershipi i Qetë”, të cilin e kishte pëlqyer shumë,...

Latest news

Ministri i Jashtëm grek: Po shqyrtojmë veprimet e duhura për shtrirje me 12 milje në Jon

Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Dendias, ka folur për marrëveshjen e detit me Shqipërinë, duke thënë se institucioni që ai drejton po shqyrton...

Vetëvrasjet te Covid-2/ Neurologu mesazh mjekëve: Jepni alarmin, kur shihni ankth te pacientët!

Neurokirurgu shqiptar në spitalin e Filadelfias, Gentian Toshkezi, foli në një lidhje me “Skype” në News24 lidhur me situatën e krijuar nga pandemia e...

Vokshi denoncon kushtet në shkolla: Mbi 50 mësues me COVID-19, asnjë masë shtesë

Vetëm në javën e parë të fillimit të vitit të ri shkollor, ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi theksoi se në 80% të shkollave mungojnë...

Refuzimi i Merkel për Edi Ramën, fundi i palavdishëm i “mbështetjes ndërkombëtare” ndaj “liderit global”!

Refuzimi i Merkel për Edi Ramën është fundi i palavdishëm i “mbështetjes ndërkombëtare” ndaj “liderit global”! Meqenëse Edin nuk e takoi as kryetari i...

Big Basta: Industria e muzikës në Shqipëri pa mbështetje, po pështyhet qëllimisht mbi atë vend

Këngëtari i njohur shqiptar Big Basta është shkëputur prej një periudhe të gjatë nga muzika.  Reperi dhe partnerja e tij, Vesa Luma u larguan nga Shqipëria...
- Advertisement -