- Advertisement -

TAG

Operacioni Forca e Ligjit

Lleshaj tregon skemën: Së shpejti nisim konfiskimet e para të OFL-së

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur ditën e sotme nga takimi me oficerët e Njësisë Kundër Krimit Ekonomik për strukturën që do të...

OFL zbarkon në Elbasan e Berat u dërgon formularin 5 të dënuarve

Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kuadër të zbatimit...

OFL iu kërkon deklarim të pasurisë 4 “të fortëve” nga Lezha e Kurbini

Operacioni “Forca e Ligjit” ka zbarkuar këtë herë në Lezhë dhe Kurbin, ku iu ka kërkuar që të deklarojnë pasurinë 4 subjekteve. Bëhet fjalë për...

OFL në tre qytete, i dërgon formularin 3 dënuarve për vepra të ndryshme penale

Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, tre personave të dënuarve për vepra të ndryshme...

OFL i dërgon formularin katër kuksianëve, për çfarë janë dënuar

Në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020, vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit. Në kuadër të zbatimit...

OFL çon formularët tek 3 të dënuar për vrasje dhe trafik narkotikësh në Vlorë

Operacioni Forca e Ligjit ka njoftuar se iu ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë tre personave të dënuar për vrasje dhe trafik lëndësh...

Vrasje dhe trafiqe, OFL kërkon të dhënat mbi pasurinë e 4 personave në Tiranë dhe Kavajë

Operacioni Forca e Ligjit ka shënjestruar katër personazhe të botës së krimit në Tiranë e Kavajë, të dënuar për trafikimm lëndësh narkotike dhe vrasje...

Të dënuar për shfrytëzim prostitucioni dhe trafik droge, OFL zhvendoset në Lushnje dhe Fier

Policia e Shtetit në kuadër të Operacionit Forca e Ligjit ka dërguar formularët për deklarimin e pasurisë 4 personave banues në qytetin e Lushnjes...

OFL zbarkon në Vlorë, kush janë të fortët që iu dorëzua formulari i vetëdeklarimit të pasurisë

Operacioni Forca e Ligjit është ndalur sot në Vlorë ku i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë 4 personave me precedent penal të...

OFL i kërkon pasurinë 4 të dënuarve në Tiranë, Tropojë, Kukës dhe Korçë

Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kuadër të zbatimit...

Latest news

Skandali me legalizimet, Zbardhet mesazhi urgjent që Lame u dërgoi vartësve

Pas publikimit të audios së përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame ka nisur mesazhe porosie për punonjësit e tij duke i kërkuar që...

Rritet numri i rasteve, 6 të vdekur nga Covid në vend

Numri i rasteve të reja gjatë 24 orëve të fundit është rritur me 48 më shumë krahasuar me një ditë më parë. Ministria e...

EMA: Ka lidhje të mpiksjes së gjakut dhe vaksinës Johnson & Johnson

Agjencia Europiane e Barnave tha të martën se vaksina Johnson & Johnson Covid-19 ka lidhje të mundshme me rastet e rralla të mpiksjes së...

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill për shkak të masave anti-COVID.

Skandali/ Artan Hoxha nxjerr regjistrimin: Fushatë me legalizimet, punonjësit e Kadastrës udhëzohen të gënjejnë qytetarët (film)

Gazetari Artan Hoxha ka denoncuar me anë të një audio regjistrim, Agjencinë Shtetërore të Kadastrës, duke thënë se kjo agjenci e rëndësishme e qeverisë...
- Advertisement -