- Advertisement -

TAG

mungese energjie

OSHEE jep njoftimin: Ja oraret dhe zonat që do kenë mungesë energjie në Tiranë

Gjatë javës disa zona në Tiranë do të kenë mungesë energjie elektrike për shkak të remontit të planifikuar në NST “Uzina Dinamo”. Në njoftim thuhet...

OSHEE jep njoftimin: Ja oraret dhe zonat që do kenë nesër mungesë energjie në Tiranë

Operatori i Sistemit të Transmetimit ka bërë me dije se se nesër do të kryhet remont në një kabinë në kryeqytet. Në njoftim thuhet se...

Tirana nesër pa drita, ja oraret dhe zonat që do të kenë mungesë energjie

Ditën e nesërme Tirana do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Njoftimi bëhet i ditur nga OSHEE, përmes një statusi në 'facebook'. Stakimi i energjisë...

Vijojnë ndërprerjet e energjisë elektrike, OSHEE: Tirana 3 ditë pa drita

Vijojnë ndërprerjet e furnizimit me energji elektrike në disa zona në kryeqytet. Për shkak të punimeve që do të kryhen në vijim të investimit për...

Tirana pa drita/ OSHEE: Ja zonat që do të jenë pa energji gjatë dy ditëve në vijim

OSHEE njofton të gjithë abontentët që banojnë në Tiranë se në disa zona të kryeqytetit do të kenë mungesë të energjisë elektrike duke filluar...

Latest news

Mësimi online në universitete, studentët paralajmërojnë protestë: Të hënën mblidhemi para Ministrisë së Arsimit

Studentët kanë paralajmëruar se do të fillojnë një protestë, pas vendimit se mësimi në universitete do të vijojë online. Sipas tyre, mësimi online nuk është...

Sulmi me tritol ndaj gazetarit në Lezhë, PD: Rama frymëzon krimin të ngrejë dorë kundër gazetarëve

Partia Demokratike ka reaguar lidhur me sulmin me tritol ditën e sotme ndaj gazetarit Elidon Ndreka në Lezhë. E shqetësuar për ngjarjen në fjalë, përmes...

Gazetarët kundër Lleshajt: Kanë dhënë jetën 224 policë, që Madhëria juaj të bëhej ministër

Deklarata fyese e ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj ndaj profesionit të policit dhe vetë trupës që ruan rendin në vendin tonë ka revolutuar jo...

Specialisti: Mos u afroni në brigje, pritet një tjetër cunami! Prefekti i Izmirit: Shteti është në këmbë

Pas situatës së krijuar nga tërmeti i fuqishëm ne Turqi, Presfekti i Izmirti deklaroi se qytetarët duhet të bashkëpunojnë për menaxhimin e kësaj situate...

Tërmet i fuqishëm në Turqi, konfirmohen 4 viktima dhe 120 të plagosur

Turqia u goditet mesditën e sotme nga një tërmet i fuqishëm, me magnitudë 7 ballë, epiqendra e të cilit ishte në ishullin Samos të...
- Advertisement -