- Advertisement -

TAG

Kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi

“PDIU merr 5 mandate”, Idrizi: Jemi bërë bashkë që të largojmë Ramën, të keqen më të madhe

Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi foli sot mbi përfshirjen e tij në listat e PD dhe renditjen në vendin e nëntë në listën e...

Statusi i vendit kandidat si “pëlhura e Penelopës”/ PDIU: Vetëm heqja e Ramës heq kushtet e BE për Shqipërinë

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet ditën e sotme ka deklaruar se vetëm heqja e Ramës si kryeministër i Shqipërisë mund të heqë 15 kushtet...

“Çamëria nuk harron”, Idrizi: Nga e hëna ndihma në të gjithë Shqipërinë deri në fund të periudhës së vështirë

Shoqata Çamëria, Fondacioni Çamëria dhe PDIU, kanë ndërmarë nismën “Çamëria nuk harron" për t’ju ardhur në ndihmë familjeve në nevojë në këtë situatë që...

Shpëtim Idrizi uron të gjithë besimtarët myslimanë për “Kurban Bajram”: Sa më paqe dhe harmoni midis nesh

Sot është një ditë e shenjtë për të gjithë besimtarët myslimanë, pasi festojnë ditën e bekuar të "Kurban Bajramit". Kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi u...

Latest news

Me qese akulli në tendinën e Akilit, dëmtimi i Ibra-s frikëson tifozët

Ibrahimovic u largua nga fusha në minutën e 25′ të takimit Milan-Juventus. Ai u detyrua të zëvendësohej për shkak të një problemi duke habitur...

Vijon acari, e marta shënon ditën më të ftohtë, moti ‘zbutet’ të premten

Dita e martë pritet të jetë dita më e ftohtë e javës dhe e muajit. Nesër temperaturat do të vijojnë të zbresin, por të...

A po mendonte për Çelsin teksa krijonte panik në mbrojtjen e Sitit? Ja si përgjigjet Broja

Armando Broja ka qenë i jashtëzakonshëm në ndeshjen ndaj Mançester Sitit. Madje Broja ka marrë komplimente edhe nga Pep Guardiola i cili vlerësoi sulmuesin...

Aksident në Vlorë, “Benzi” përplaset me motorin

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në rrugën Kosova në Vlorë. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin...

Pushteti që po kafshon futbollin me dhëmbët e Veliajt!

  Velaj vijon të godasë. Sot hodhi një tjetër hap dhe tregoi dhëmbët, jo ato për inceneratorët, as ato për ish-kompleksin “Dajti”, as ato të...
- Advertisement -