- Advertisement -

TAG

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik

Kosovë: 14 viktima dhe 442 raste të reja me COVID-19

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë raportuar edhe 14 viktima si pasojë e virusit COVID-19, raporton Gazeta Express. Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik njofton...

Kosovë: 8 të vdekur dhe 489 raste të reja me COVID-19

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë raportuar edhe 8 viktima si pasojë e virusit COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 489 raste...

Kosovë: 4 viktima dhe 774 raste të reja me COVID-19

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar edhe 4 viktima si pasojë e virusit COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 774 raste të...

2 të vdekur 234 raste të reja dhe 209 të shëruar nga COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar edhe 2 viktima si pasojë e COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 234 raste të infektuara,...

Pandemia, 5,172 raste aktive me koronavirus në Kosovë

5,172 raste aktive me koronavirus janë aktualisht në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se numri total i rasteve pozitive është...

Kosova përballë pandemisë, 5.567 raste aktive me koronavirus

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka raportuar se aktualisht në Kosovë janë 5,567 raste aktive me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e...

8 të vdekur dhe 181 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë, 8 persona kanë vdekur si pasojë e virusit COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë shënuar edhe 181 raste të...

5 të vdekur dhe 296 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

5 persona kanë vdekur si pasojë e virusit COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 296 raste të...

Katër të vdekur dhe 57 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se në 24 orët e fundit kanë vdekur katër persona dhe se janë regjistruar 57 raste të...

136 raste me Covid-19 dhe 8 viktima brenda ditës në Kosovë

Në Kosovë janë konfirmuar 136 raste të reja me Covid-19 si dhe 8 viktima në 24 orët e fundit. Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bëri...

Latest news

Vetingu i politikanëve, Manjani: Seksi për popullin, por një spekulim i madh

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani komentoi në studion e “Opinion” nismën e Partisë Demokratike për vetting në politikë. Manjani tha ndër të tjera se...

Burri i ambasadores së Shqipërisë në BE me firmë MIKROKREDISH, ja si Elton Janina jep borxhe nga një apartament në ISH-BLLOK me mikrobankën qindra...

Ambasadorja e Shqipërisë në Bashkimin Europian prej 2014-ës është Suela Janina. Diplomate me 20 vite karrierë ka menduar që shqiptarëve përveç negociatave për hyrjen...

Mejdini: Vetëm BE ka investuar 42 mln euro për vetingun

Teksa PD ka propozuar vettingun e politikanve, gazetarja Fatjona Mejdini tha se ky proes është i kushtueshëm. Ne studion e "Opinion" ajo tha se për...

Bardhi: Drejtësia ka të dhëna për politikanë që rrinë gjithë ditën në telefon me kriminela

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”.  Bardhi tha se organet...

Racakolli: Studentët e kulturuar do i bindim të vaksinohen

Zv/ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli e ftuar në Radarin Informativ deklaroi se procesi i vaksinimit në radhët e studentëve është i domosdoshëm. Rakacolli tha se...
- Advertisement -