- Advertisement -

TAG

gazetari Alfred Lela

Alfred Lela gjen biçikletën që humbi tek Teatri: Ka njerëz të mirë ky vend

Gazetari Alfred Lela ka gjetur biçikletën që e humbi ditën e djeshme tek Teatri Kombëtar ku u shoqërua dhe për në Polici. Lela bëri sot...

U dhunua nga policia, lirohet Alfred Lela: Kam marrë goditje të forta në kokë

Mes personave të shoqëruar ditën e sotme në polici për ngjarjet që po ndodhin tek Teatri Kombëtar në Tiranë ishte edhe gazetari Alfred Lela....

Policia godet dhe shoqëron në komisariat gazetarin Alfred Lela (Film)

Është tensionuar situata në oborrin e Teatrit Kombëtar ku qytetarë e aktivistë të shumë po protestojnë kundër shembjen e Teatrit Kombëtar. Policia ka shoqëruar një numër...

Latest news

Përndiqte ish të dashurën, arrestohet 39 vjeçari në Tiranë

Bie në prangat e policisë një 39 vjeçar në Tiranë që ka përndjekur vazhdimisht ish të dashurën. Gjithashtu Policia ka arrestuar edhe 3 të rinj...

Vdekja e 4 turistëve në hotelin në Qerret, dyshohet se pasi kishin konsumuar alkool dhe kokainë kishin kaluar në overdozë

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me vdekjen e 4 turistëve rusë në saunën e një hoteli në Qerret të Kavajës. Raportohet...

Goditi policin, arrestohet 43 vjeçari në Tiranë

Arrestohet një 43 vjeçar në Tiranë pasi ka goditur një punonjës policie. “Po nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 u...

Basha mesazh ngushëllimi për ndarjen para kohe nga jeta të gazetarit: I jam pranë familjes

Kreu i Partisë demokratike Lulzim Basha ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të gazetarit Artjan Tepelena. Gazetari humbi betejën me Covid në moshën...

Kishin bërë gati 10 kg kanabis për të shitur, pranga të riut në Fier, në kërkim autori tjetër

Sekuestrohen 10 kg lëndë narkotike në Fier, ndërsa në pranga ka rënë një i ri. Në kuadër të operacionit të koduar “Hoxhara” u arrestua...
- Advertisement -