- Advertisement -

TAG

elma doresi

Ti je ferri më i bukur!

Nga Elma Doresi Më mësove se vështirësitë më të mëdhaja mund t'i përballosh kur qëllimi yt final është t'u falësh buzëqeshje dhe kënaqësi shumë njerëzve. Më...

Artisti është një i çmendur, një i sëmurë mendor, nervor, i çoroditur…

Nga Elma Doresi Pse, sot, përkufizimin "artist" e gëzon dhe ai, i cili fiton një program televiziv "talent show" vetëm për të kënduar? Ose ndonjë popstar,...

E dashur…Jeta nuk na vë përpara sprovave që nuk mund të përballojmë

Nga Elma Doresi E dashur.... Unë e di që ju po kaloni një kohë të vështirë, që ndiheni të pakënaqur në këtë situatë dhe nuk mund...

Mërkuri la shfaqjen për të parë Shqipërinë duke luajtur, mund të ishte hera e fundit

Nag Elma Doresi Ndahet nga jeta aktori Mërkur Bozgo. Mërkur pse u vonove? Ti je përherë i pari nga aktorët që bëhesh gati për shfaqje? -Elma ,po...

E dini që ligësia ka frikë nga ju? Po po, ka frikë! Po ua tregoj

Nga Elma Doresi U ul pranë meje një ditëe dhe kërkonte të dinte me anë të shikimit se deri ku kishte arritur të "futej" tek...

Kur paraja nuk të bën më përshtypje…

Nga Elma Doresi Sot në mëngjes, në kafe erdhi një grua, ndoshta jo shumë e vjetër, por që hallet e kishin vjetërsuar dhe transformuar. "Shikoje atë...

Latest news

Pas trafikut të rënduar, 5 makina përfshihen në aksident në Lezhë

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Lezhë. Pesë makina janë përplasur njëra pas tjetrës, ndërsa nuk dihet nëse ka të lënduar. Kujtojmë se ditën...

2 shtete futen në listën e zezë të Zvicrës, zbuloni nëse bën pjesë Shqipëria dhe Kosova

Qeveria federale ka publikuar sot një listë të re e cila tregon se cilat shtete konsiderohen vende me rrezik për Zvicrën. Me këtë rast...

Përhapja e variantit Delta, Greqia rrezikon mbylljen e ishujve turistikë

Autoritetet greke po mendojnë vendosjen e kufizimeve të reja madje dhe mbylljen e disa ishujve turistikë në vend. Shkak për këtë është rritja e...

Thyen orën policore dhe lejuan muzikën, gjobiten 3 biznesmenë në Durrës

Shërbimet e Policisë vijojnë monitorimin e lokaleve që organizojnë aktivitete me muzikë jashtë orarit të përcaktuar për mbyllje në kundërshtim me masat anti-Covid. Uniformat blu...

Fluks automjetesh drejt bregdetit, Policia Rrugore-shoferëve: Shmangni qarkullimin brenda Vlorës

Policia Rrugore apelon për të gjithë drejtuesit e mjeteve që të shmangin qarkullimin brenda qytetit të Vlorës dhe të përdorin BYPASSI-in duke u futur...
- Advertisement -