- Advertisement -

TAG

doktoreshe

Dr. Najada publikon foton e Tritan Kalos dhe infermier Bedriut: Të palodhur për t’ju shpëtuar, ju ruhuni!

Doktoreshë Najada Çomo ka publikuar foton e profesor Tritan Kalos dhe infermier Bedriut, sipas saj dy mjekë të palodhur në punën e tyre, çdo...

“Miss Anglia” heq dorë nga kurora, i rikthehet profesionit të saj si mjeke

Bukuroshja, Bhasha Mukherjee në vitin 2019 hoqi dorë nga karriera e saj si mjeke pas pjesëmarrjes në “Miss World” ku përfaqsonte Anglinë dhe sot...

Koronavirusi në Shqipëri/ PD: Të lejohen ekspertët për të bërë testim të zgjeruar

Partia Demokratike përmes doktoreshës Mirela Tabaku ka ngritur shqetësimin se qeveria duhet të lejojë ekspertët të kryejnë testim më të zgjeruar. Përmes një deklarate për...

Kryemadhi-Ramës: Mos pi mall se të bën keq, ta thotë doktoresha këtu

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e quan Ramën të droguar. "Një kryeministër që drogohet është peng i spacatorëve. Mirë dje na kishte ardhur me antiplumb...

Latest news

Makina fluturon në ajër motorin e Fast food-it në Korçë, transportohet me urgjencë në spital drejtuesi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku një automjet është përplasur me një motor ‘Fast foodi’ në zonën e auajtur...

Masakroi me shkop babain në Roskovec, Gjykata e Fierit jep masën e sigurisë për 25-vjeçarin

Gjykata e rrethit gjyqesor ne Fier ka dhene sot vleresimin e ” mases se arrestit me burg ” per 25 vjecarin Erdis Rapi, i...

Sherr mes të rinjve, i mituri shqiptar qëllon me armë zjarri bashkëmoshatarin

Një tentativë vrasje ka ndodhur ditën e shtunë në Podujevë të Kosovës, kur një i mitur ka plagosur një bashkëmoshatar. Policia bën të ditur se...

Fiksimi çon pas hekurave 29-vjeçarin nga Elbasani

Një 29-vjeçar nga Elbasani është vënë në pranga pasi përndiqte një shtetase. Sipas policisë, shtetasi me inicialet S.B kërcënonte dhe përndiqte vazhdimisht nëpërmjet telefonit...

Arvanitët janë vendas dhe themeluan Greqinë e Re

Nga Ejup Shabani Në kuadër të festës së 7 Marsit, ditës së hapjes së shkollës së parë shqipe, në Qendrën e Kulturës në Kërçovë “Koço...
- Advertisement -