- Advertisement -

TAG

deklarimi i pasurisë

OFL u dërgon formularin katër të dënuarve, mes tyre një grua

OFL i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë  katër personave të dënuar për kultivim të lëndëve narkotik dhe vjedhje me dhunë. Burimet bëjnë me...

OFL zbarkon në Berat e Poliçan, kush janë 3 të “fortët” që iu kërkohet deklarimi i pasurisë

Operacioni Forca e Ligjit është ndalur sot në Berat dhe Polican, ku i ka kërkuar plotesimin e formularit të pasurisë 3 subjekteve. Raportohet se bëhet fjalë...

OFL i dërgon formularin 4 të dënuarve në Tiranë

OFL i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë katër personave të dënuar për krime të ndryshme në Tiranë. Mësohet se ata janë Mino Zotaj,...

OFL godet 3 “të fortët” në Lezhë: Të përgjigjen për 48 orë për pasurinë

Operacioni Forca e Ligjit shkon në Lezhë ku i kërkon burimet e pasurisë tre personave të dënuar për shfrytëzim prostitucioni, trafik droge e vrasje. Në...

OFL sërish në Tiranë, kush janë 4 të dënuarit që duhet të justifikojnë pasurinë

OFL i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë katër personave të dënuar për vepra të ndryshme penale në Tiranë, siç janë vrasja apo...

OFL në Korçë, i dërgon formularin katër të dënuarve për vrasje dhe trafik droge

Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo krime të rënda,...

OFL u kërkon 3 “të fortëve” të deklarojnë pasurinë

3 persona të tjerë janë bërë objekt verifikimi nga Operacioni Forca e Ligjit. Bëhet fjalë për Jani Alian, Katan Bahojan si Florenc Tresan. Mësohet...

OFL/ 3 kriminelëve të dënuar për vrasje dhe shkatërrim prone iu kërkohet pasuria

Në zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo krime të rënda, OFL vijon...

OFL shënjestron dy “të fortët” e Lezhës: Brenda 48 orëve deklaroni pasurinë!

Operacioni “Forca e Ligjit” iu është drejtuar ditën e sotme dy “të fortëve” të Lezhës, duke iu kërkuar që brenda 48 orëve të deklarojnë...

OFL: Ervis Martinaj dhe vëllezërit Kaçorri të deklarojnë pasurinë për 48 orë

Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar formularët 3 shtetasve me precedentë penale, të cilët do duhet të plotësojnë formularin e deklarimit brenda 48...

Latest news

“Basha po bën fushatë moderne”, Gjekmarkaj: Rama i frikësuar nga humbja

Analisti Agron Gjekmarkaj ka komentuar fushatën zgjedhore në Shqipëri, mesazhin e Merkel për negociatat si dhe opinionin paraprak të Komisionit të Venecias për ndryshimet...

Shifra rekord/ 30 viktima dhe mbi 1 mijë të infektuar në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia e Veriut vijon të jetë një zonë e kuqe sa i përket situatës së Covid-19. Në 24 orët e fundit, Institucioni Shëndetësor në shtetin...

Tiranës i mohohet penallti, derbi me Partizanin mbyllet pa fitues

Supersfida e javës së 6-të e Kategorisë Superiore, derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit nuk ka prodhuar fitues. Pavarësisht se të dy skuadrat kishin...

Nis vaksinimi anti-Covid në Rusi, mësuesit dhe mjekët marrin dozat e para

Rusia është shteti i parë në botë që ka nisur vaksinimin e popullsisë me vaksinat kundër koronavirusit. Fillimisht me vaksinën “Sputnik V” janë vaksinuar mjekët...

Italia nuk gjen qetësi/ Shifra të frikshme viktimash dhe të infektuarish për 24-orë

Situata e pandemisë në Itali vijon të përkeqësohet ku shifrat ditore po kapin nivele të frikshme. Vetëm gjatë 24-orëve të fundit në vendin fqinj...
- Advertisement -