- Advertisement -

TAG

celin mimozat

“Çmendet” moti në Itali, temperatura 25°C, çelin edhe mimozat e para

Një valë anormale e të nxehtit ka mbërritur ditët e fundit në Siçili, duke bërë që të lulëzojnë edhe pemët e mimozës. Sipas meteorologëve italianë,...

Latest news

Beteja me COVID, Nora Malaj: Kur mjeku i familjes s’di të japë kurën, shyqyr që ke mik Piperon (Film)

Ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Nora Malaj ka deklaruar se në kohë pandemie qeveria duhet të pranojë edhe mendimet e personave që vijnë...

“S’ju detyron njeri të hipni në urban”, deputetja e PS kundër Rakacollit: Duhen kontrolle

Dyndja në urbane ishte një ndër temat e diskutimit në emisionin “As pro, as kundër” mbrëmjen e sotme në ABC, si faktor i rritjes...

Vrasja e Behar Sofias, Hoxha: Ka pasur lidhje të forta me Policinë

Në emisionin “Opinion” është diskutuar në lidhje me vrasjen e 66-vjeçarit Behar Sofia, i cili u qëllua me armë zjarri mëngjesin e sotëm në...

Udhëtonin në makinë me persona që nuk kanë lidhje familjare, policia gjobit 136 qytetarë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë gjobitur 136 persona të cilët udhëtonin me makinë me individë me të cilët nuk kishin...

Basha: 25 prilli është ditë ndryshimi, do të mundim virusin politik

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë një takimi me mjekë dhe ekspertë të shëndetësisë në selinë blu ngriti shqetësimin për situatën e pandemisë...
- Advertisement -