- Advertisement -

TAG

arreston

Vidhnin makinat në Tiranë dhe i shisnin në Fushë Krujë, policia arrestohen 4 persona

Policia ka arrestuar 36-vjeçarin me inicialet K.S, pasi akuzohet për vjedhjen e disa makinave me anë të një çelësi të koduar. Sipas policisë, numri...

Dhunonte bashkëshorten dhe nënën e saj, policia arreston 47-vjeçariin

Policia greke ka arrestuar një 47-vjeçar shqiptar, i cili akuzohet për dhunë në familje ndaj bashkëshortes dhe prindërve të saj. Në momentin e arrestimit,...

Plagosi me sende të forta bashkëfshatarin e tij, policia arreston ish-drejtorin e OSHEE-së në Mirditë

Ish-drejtori i OSHEE-së në Mirditë, është arrestuar nga policia pasi është përfshi në një konflikt me një bashkëfshatar të tij. Ngjarja ndodhi në zonën...

Lëvizte me armë në Vlorë, policia arreston 33-vjeçarin

Policia e Vlorës ka arrestuar ditën e sotme një 33-vjeçar për armëmbajtje pa leje. Mësohet se 33-vjeçari i arrestuar me emrin Olsi Koçeli u...

I dënuar për trafik droge në Itali, policia arreston 42-vjeçarin në Tiranë

Një 42-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi është dënuar me 13 vite burg në Itali për trafik droge dhe pjesë e grupit...

Trafikonte makina të vjedhura nga vendet e BE-së, policia arreston 54-vjeçarin në Lushnje

Policia e Lushnjës ka arrestuar një 54-vjeçar, pasi dyshohet se trafikonte makina të vjedhura në vendet europiane. 54-vjeëçari, Tomorr Muskaj akuzohet për veprat penale “Trafikimi...

Shiste kokainë me shokun e saj, policia e Pogradecit arreston 24-vjeçaren

Policia e Pogradecit ka arrestuar një 24-vjeçare me inicialet D. T. pasi akuzohej se ka shitur lëndë narkotike. 24-vjeçarja bashkë me shokun e saj që...

Policia italiane arreston 3 persona që trafikonin kokainë, mes tyre dhe një shqiptar

Tre persona kanë rënë në pranga për trafikim të lëndëve narkotike. Mediat italiane shkruajnë se në pranga kanë rënë një 67-vjeçar dhe dy të...

Vodhën një banesë në Shkodër, policia arreston 2 të rinjtë

Policia e Shkodrës ka arrestuar dy persona pasi akuzohen se kanë vjedhur një shumë të konsiderueshme parash në një banesë. Të arrestuarit janë A....

Iu gjet armë në makinë, Policia e Shkodrës arreston 49-vjeçarin

Një 49-vjeçar është arrestuar nga policia e Shkodrës për veprat penale “Mbajtja pa leje e armëve, armëve shpërthyese dhe e municionit” dhe “Prodhimi dhe...

Latest news

Eurodeputetja gjermane kundër Ballkanit të Hapur: Minon procesin e anëtarësimit në BE

Nënkryetarja e Delegacionit në Komitetin Parlamentar të Asociimit BE-Ukrainë dhe anëtare e Komisionit për Punë të Jashtme dhe anëtare e Delegacionit në Parlamentin e...

“Skandal diplomatik”, Berisha: Rama shpërtheu në sharje prej ordineri ndaj Bullgarisë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me komentet e kreut të qeverisë Edi Rama në Bruksel pas bllokimit të negociatave nga vetoja e...

Pas “dështimit” të Samitit, SHBA thirrje BE: Të hapen negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë

Qeveria amerikane ka reaguar pas Samitit të BE- Ballkani Perëndimor që u mbajt së fundmi në Bruksel, ku Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut nuk...

Lufta Rusi-Ukraine, dalin shifrat e frikshme: Mbi 3 mijë delfinë të ngordhur në Detin e Zi

Mbi 3,000 delfinë në Detin e Zi kanë ngordhur si pasojë e pushtimit të Ukrainës nga Rusia. Lajmin e bëjnë të ditur shkencëtarët ukrainas...

Fermë kanabisi brenda anijes, shkatërrohet banda e trafikantëve shqiptarë

Një bandë shqiptare e trafikut të drogës është shkatërruar nga policia spanjolle. Në pranga kanë përfunduar tre trafikantë. Siç raportojnë mediat vendase, shqiptarët janë...
- Advertisement -