- Advertisement -

TAG

arrestohet 53-vjecari

Ngacmoi seksualisht të miturën, arrestohet 53 vjeçari në Bulqizë

Policia e Bulqizës ka vënë në pranga një 53 vjeçar i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Bëhet me dije se ngjarja...

Shkodër/ Kërcënonte me armë zjarri gruan, arrestohet 53-vjeçari

Policia e Shkodrës ka arrestuar një 53 vjeçar i cili ushtronte dhunë psikologjike dhe kërcënonte bashkëshorten me armë zjarri. Sekuestrohet në cilësinë e provës materiale një...

Berat, arrestohet 53 vjeçari për armëmbajtje pa leje

Policia e Beratit ka arrestuar  ditën e sotme një 53 vjeçar për armëmbajtje pa leje. Pas informacioneve të marra në rrugë operativë polica e Beratit ka...

Lushnje – Plagosje me thikë, arrestohet 53-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme ne Lushnjë, ku dy persona kanë tentuar të vrasin me thikë një 36-vjeçar, duke e...

Latest news

Zgjedhjet në Shqipëri: Fushata risi në formë, jo në përmbajtje

Fushata elektorale në Shqipëri është në kulmin e saj, por diskursi politik zhvillohet jo me përballje konceptesh politike, por mbetet në nivelin e sulmeve...

Plagosja e policit në Berat, arrestohen tre vëllezër, në kërkim i katërti

Policia e Beratit ka arrestuar tre vëllezërit, pas sherrit të ndodhur mbrëmjen e kaluar në një lokal, ku u plagos edhe një efektiv policie. Në...

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani marrin vendimin, ja kujt ia besojnë Shërbimin Sekret

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe Kryeministri, Albin Kurti, kanë emëruar Petrit Ajetin, Drejtor të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë (AKI). “Ajeti ka qenë aktiv...

Basha, bisedë me zv.Presidentin e KE: Në 100 ditët e para të qeverisjes hapim negociatat!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar një bisedë online më zv. Presidentin e Komisionit Europian, njëkohësisht Komisioner për Mënyrën Europiane të jetesës,...

Plagosje me armë zjarri në Kavajë, plagoset në këmbë 34 vjeçari

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mesnatën e kaluar në Kavajë. Policia njofton se është plagosur në këmbë shtetasi Sh. Sh., 34 vjeç, i...
- Advertisement -