- Advertisement -

TAG

arrestohet 24-vjeçari

Ngacmoi seksualisht një 25-vjeçare, arrestohet 24-vjeçari në Tiranë

Një i ri në Tiranë është arrestuar pasi dyshohet të ketë ngacmuar seksualisht një 25-vjeçare. Nuk dihen ende detaje rreth rastit. NJOFTIMI Nga specialistët për Hetimin...

Goditi mjekun e spitalit, arrestohet 24-vjeçari në Tiranë

Një 24-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka goditur një mjek. Arrestimi i të riut është bërë nga Komisariati i Policisë Nr.4 në kryeqytet....

Plagosi me thikë 20 vjeçarin, arrestohet autori

Policia e Shkodrës ka arrestuar një 24 vjeçar i cili akuzohet për plagosjen e një të riu një ditë më parë. Raportohet i arrestuari është...

U kap me 2 ton e gjysmë marijuanë në Itali, arrestohet 24-vjeçari në Vlorë

Polica ka arrestuar një 24-vjeçar i akuzuar për trafikimin e rreth 2 ton e gjysmë lënde narkotike marijuanë në Ankona të Italisë është arrestuar...

Drogë e municione, policia kap në befasi 24-vjeçarin tek “Medreseja”

Policia e Tiranës ka arrestuar një 24 vjeçar pasi u kap me drogë në mjetin e tij ku iu gjetën 2 doza kokainë, dhe...

Lezhë, arrestohet 24-vjeçari kapet me 200 gr kokainë

Policia e Lezhës ka arrestuar ditën e sotme shtetasin Marsel Hysa, banues në Tiranë, i cili është kapur me 198 gr kokainë. 24-vjeçari u arrestua...

Latest news

Britania vijon të regjistrojë rekord rastesh, 30,215 të infektuar dhe 86 viktima në 24 orë

Britania e Madhe vijon të regjistrojë shifra rekord të infektuarish me koronavirus. Në 24 orët e fundit, vendi raportoi 30,215 raste me koronavirus. Autoritetet e...

Zyrtare: Leo Messi largohet nga Barcelona

Leo Messi nuk do të qëndrojë te Barcelona, edhe pse klubi spanjoll në deklaratën e publikuar shkruan se marrëveshje për një kontratë të re...

Vatër e re zjarri në Pogaj të Hasit, era e fortë ndihmon flakët të përhapen më shpejt

Një vatër e re zjarri është shfaqur në Pogaj të Hasit. Mësohet se si pasojë e erës së fortë, flakët janë përhapur me shpejtësi...

Italia regjistroi 7,230 të infektuar dhe 27 humbje jete në 24 orë

Italia ka regjistruar në 24 orët e fundit 7,230 të infektuar me koronavirus nga 212,227 teste të kryera. Autoritetet e Shëndetit në vend bënë...

Zjarri po u afrohej banesave, Peleshi: Parandalohet katastrofa në zonën e lumit të Vlorës

Ministri  Mbrojtjes me anë të një postimi në rrjetet sociale lajmëron se është parandaluar një katastrofë në zonën e lumit të Vlorës. Sipas tij...
- Advertisement -