- Advertisement -

TAG

arrestohet 19-vjeçari

Bëri veprime të turpshme ndaj të miturës, arrestohet 19-vjeçari

Policia e Tiranës ka arrestuar një 19-vjeçar pasi dyshohet se ka kryer vepra të turpshme ndaj një 13-vjecare. Burime zyrtare bënëme dije se bëhet fjalë...

Plagosi rëndë në kokë një të mitur, arrestohet 19-vjeçari në Fier

Policia e Fierit ka arrestuar një 19-vjeçar në Fier, pasi ka plagosur rëndë në kokë një të mitur. Mësohet se i riu E. R.,...

Abuzoi seksualisht me një 22-vjeçare në hotel, arrestohet 19-vjeçari në Tiranë

Një 19-vjeçar në Tiranë është arrestuar nga policia pasi njoftohet që të ketë kryer marrëdhënie seksuale me forcë me një 22-vjeçare. Njoftohet se 19-vjeçari L....

Itali/ Furnizonte të miturit me drogë, arrestohet 19-vjeçari shqiptar

Policia italiane ka arrestuar një 19-vjeçar me origjinë shqiptare, pasi akuzohet se ishte ‘"furnitor" i të rinjve me marijuanë. Mediat italiane raportojnë se kanë qenë...

Latest news

Zjarret në Amerikën Perëndimore vazhdojnë të shkaktojnë dëme, mijëra shtëpi të rrezikuara nga flakët

Të shtunën, ekipe zjarrfikësish nga Kalifornia dhe shteti Juta (Utah) mbërritën në Montana, për të menaxhuar situatën e vështirë të krijuar nga zjarret, ndërsa...

Vonesa për njohjen e patentave shqiptare në Itali, reagon Ambasada: Kanë ndodhur disa probleme teknike

Ambasada italiane në Tiranë ka dalë me një njoftim të rëndësishëm lidhur me njohjen e patentave në vendin përtej Adriatikut. Ambasada e Italisë në Shqipëri...

Misteri i vdekjes së shqiptarit në Itali, fëmijët po e prisnin të kthehej sot për pushime

Mediat italiane kanë zbardhur detaje të reja për vdekjen e 38-vjeçarit shqiptar që u gjet i pajetë në orët e para të ditës së...

5 viktima dhe mbi 5 mijë të infektuar me Covid

Gjatë 24 orëve të fundit në Itali janë konfirmuar të infektuar me Covid 5 140 raste të reja nga 237 635 testime. Në orët e fundit kanë...

Covid-19: Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit në vendin tonë, bie lehtë numri i rasteve të reja

25 raste të reja dhe asnjë humbje jete ka raportuar ditën e sotme Ministria e Shëndetësisë. Vijon… COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 4,063...
- Advertisement -