- Advertisement -

TAG

Analisti Gëzim Podgorica

Shans për kryeministër shqiptar në RMV? Podgorica: Pozita të barabarta me maqedonasit

Analisti Gëzim Podgorica në “Abc e mëngjesit” foli për situatën zgjedhore në Maqedoninë e Veriut. Ai u shpreh se Bashkimi Demokratik për Integrimin është konsumuar,...

Analistët: Përse Hashim Thaçi duhet të shkonte pa kostumin presidencial në Hagë

Në “ABC e mëngjesit” analisti Gëzim Podgorica foli për aktakuzat e ngritura nga  Prokuroria Speciale në Hagë, ndaj Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi. “Në gjykim tim sot...

Analisti: Ndryshe nga Shqipëria elektorati në Kosovë është më reagues

Analisti Gëzim Podgorica në “ABC e mëngjesit” ka folur për situatën politike dhe menaxhimin e zgjedhjeve. Analisti u shpreh se menaxhimi ndërsa shtoi se politikanët nuk...

Latest news

Tërmeti u prishi shtëpinë, çifti i të moshuarve në Kurbin: Asnjë ndihmë

Çifti i të moshuarve Fran dhe Bardhe Krosi nga fshati Bushnesh, një zonë që ndan Kurbinin me Krujën, që nga tërmeti i 26 nëntorit...

DW: Fundi i rehatisë gjermane në krizën e koronavirusit

Sa herë e kemi shkruar këtë fjali në muajt e shkuar? Në raportime, opinione, intervista? Që Gjermania krahasimisht e ka kaluar mirë periudhën e...

Arrestimi i Haradinajt para emisionit, gazetari rrëfen telefonatën e fundit: Në Kosovë priten zgjedhje

Kryredaktori i T7 Arsim Lani po priste në studion nënkryetarin e veteranëve të Luftës Nasim Haradinaj i cili u arrestua në dyert e televizionit...

Akuzohet për marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritur, arrestohet 35 vjeçari në Shkodër

Policia e Shkodrës ka arrestuar një 35 vjeçar të shpallur në kërkim për veprën penale marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura. Sipas policisë shtetasi...

“Muzikantët 8 muaj pa punë”, revoltohet Elton Deda: Jemi drejt falimentimit, mbështetja është zero

Kantautori i njohur Elton Deda ka reaguar sërish pasi shprehur shqetësimin për veten dhe gjithë kolegët e tij në muzikë, duke theksuar se tashmë...
- Advertisement -