- Advertisement -

TAG

aksident i trefishtë

Aksident i trefishtë në superstradën Lezhë-Shkodër, katër të plagosur

Një aksident i trefishtë automobilistik mësohet të ketë ndodhur në superstradën Lezhë-Shkodër tek kryqëzimi i fshatit Kakarriq. Në këtë kryqëzim u përplasën automjetet me...

Aksident i trefishtë në Lezhë, automjeti me shpejtësi del nga rruga dhe përmbyset

Një aksident i trefishë ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Balldre-Lezhë. Mësohet se 3 automjete janë përplasur me njëri-tjetrin por fatmirësisht nuk ka...

Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë- Durrës

Një aksident i trefishtë ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Raportohet se një automjet, fuoristradë dhe furgoni janë përplasur me njëra – tjetrën...

Aksident i trefishtë në Golem, humb jetën një person

Një person ka humbur jetën këtë të hënë në Golem si pasojë e një aksidenti rrugor. Policia bën me dije se në aksident janë përfshirë...

Aksident i trefishtë në Fushë-Krujë, dy të lënduar

Një aksident i trefishtë ka ndodhur pak më parë në aksin Fushë Krujë- Kamzë duke shkaktuar dy të lënduar. Përplasja e tre makinave ka shkaktuar...

Aksident i trefishtë në Lushnje, plagoset drejtuesi i mjetit bujqësor

Një aksident i trefishtë ka ndodhur ka ndodhur në autostradën Lushnjë-Fier. Ngjarja ka ndodhur këtë mëngjes në orën 8:20 në Gorre. Mëson se një mjet...

Aksident i trefishtë në Lezhë, 4 persona në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Balldren të Lezhës. Policia njofton se tre automjete janë përplasur...

Tiranë/ Aksident i trefishtë në “Rrugën e Kavajës”, 4 persona të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës”, ku dy makina dhe një motor janë përplasur me njëra-tjetrën. Si pasojë e aksidentit...

Latest news

Sherr me thika në qytetin e Durrësit, Policia vë në pranga një 51 vjeçar

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku një 51 vjeçar ka qëlluar me thikë një 55 vjeçar...

Çdo minutë që kalon përkthehet në para për kompanitë e mëdha, ja sa fitojnë ato

“Big Tech” pati një vit të madh suksesi në 2020-ën, pasi pandemia nuk i ndaloi 7 kompanitë më të mëdha të teknologjisë të rriteshin...

Aksidenti me dy viktima në Shkodër, SHÇBA: U arrestua një polic dhe një person tjetër

Një punonjës policie është arrestuar në Shkodër për shkak të aksidentit me dy viktima që ndodhi paraditen e sotme. SHÇBA Shkodër- Lezhë bën me dije...

“Krim zgjedhor i pafalshëm”, Petrit Vasili rendit të gjitha arsyet përse zgjedhjet e 25 prillit kanë rënë

Zv/Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili deklaroi këtë të martë se zgjedhjet e 25 prillit ranë pas provave që tregojnë shkeljet në...

Naomi Campbell i habit të gjithë, nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare (foto)

Supermodelja Naomi Campbell i ka surprizuar të gjithë ditën e sotme teksa ka zbuluar se është bërë nënë për herë të parë. Naomi ka...
- Advertisement -