- Advertisement -

TAG

39 vjeçari

Ishte zhdukur prej 2 ditësh gjendet i pajetë në “Kodrat e Selitës” 39 vjeçari (detajet)

Shtetasi 39 vjeçar me inicialet R.Ç, është gjetur i pajetë ditën e sotme në vendin e quajtur “Kodrat e Selitës”. Mësohet se 39 vjeçari ishte...

39-vjeçari kapet me kokainë në “Bllok”, nën hetim edhe motra e tij 61-vjeçare

Policia e Tiranës njofton se vetëm gjatë 24 orëve të fundit ka kryer një sërë operacionesh për kapjen dhe arrestimin e disa personave me...

U zu me klientët e lokalit, merr armën dhe qëllon. Arrestohet 39-vjeçari në Korçë

U konfliktua me klientët e lokalit dhe qëlloi me armë zjarri në ajër, duke prishur qetësinë publike, vihet në pranga 39-vjeçari, me precedent të...

Detaje të reja nga plagosja e Ergys Likajt në Vlorë: Foli disa minuta në telefon me një të burgosur, më pas 18 vjeçari e...

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e mbrëmshme në Vlorë ku mbeti i plagosur 39 vjeçari, Ergys Likaj. Autori i dyshuar është  Ersiljo M.,...

Kërcënoi 2 punonjësit e Agjencisë së Bregdetit në Radhimë, arrestohet 39 vjeçari

Një 39 vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ka kërcënuar punonjësit e Agjencisë së Bregdetit. I arrestuar është E.A 39 vjeç. 39 vjeçari dy...

Hidhet me parashutë nga Qafa e Llogarasë, 39 vjeçari përfundon në përroin e Palasës

Një 39 vjeçar që është hedhur me parashutë nga Qafa e LLogarasë ka shpëtuar për mrekulli, pasi është rrëzuar në përroin e Palasës. 39 vjeçari...

Makina përfshihet nga flakët, bllokohet Qafa e Llogarasë

Një automjet është përfshirë nga flakët në Qafën e Llogarasë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, duke shkaktuar edhe panik tek udhëtarët. Drejt vendit të...

Vrasja e 39 vjeçarit në Vlorë/ Policia: Pista e hetimit, prishja e pazareve të drogës

Policia e Vlorës bën me dije se 39 vjeçari  Elidon Mehmeti i cili u vra mbrëmë me 15 plumba njhej  si person me precedent...

Latest news

Florian Marku bën krenar shqiptarët, mposht Maxim Prodan dhe i rrëmben titullin (Film)

Florian Marku ka mbajtur premtimin duke mposhtur të pamposhturi Maxim Prodan në Tottenham. https://youtu.be/ZlIMlJ1hhGE

Elon Musk dhe Grimes i japin fund lidhjes 3 vjeçare

Elon Musk dhe partnerja e tij Grimes janë ndarë pas 3 vitesh së bashku. Themeluesi i SpaceX konfirmoi se ai dhe këngëtarja kanadeze janë “gjysmë...

“Nuk na vendos dot në rresht”, Berisha dhe militanti demokrat mesazh Yuri Kim

“Do doja t’i kujtoja cilitdo që më 6 maj 1919, kur pjesa tjetër e botës donte që Shqipëria të zhdukej, Shtetet e Bashkuara, Presidenti...

Evi Kokalari shfaqet krah Berishës: Bashës I ka ngelur në dorë vetëm logo dhe vula, tjerët janë këtu me ne

Evi Kokalari Kjo është arsyeja përse jam këtu. Po përpiqem të fus idetë e partisë Republikane në SHBA tek partia Demokratike shqiptare. E kam vënë...

Tjetër goditje për kriptomonedhat, Kina i shpall plotësisht të paligjshme

Agjencitë qeveritare kineze përfshirë rregullatorin e letrave me vlerë të vendit dhe Bankën Popullore të Kinës (PBOC) thanë në një deklaratë të Premten se...
- Advertisement -