- Advertisement -

TAG

3 te vdekur

Rritet numri i rasteve me COVID-19 brenda 24 orëve të fundit në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 461 raste pozitive me koronavirus. Gjatë 24...

Tre të vdekur nga Covid-19 në Elbasan

Tre banorë të qytetit të Elbasanit kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit nga Covid-19. Bëhet fjalë për një 62-vjeçar dhe dy të moshuar...

3 të vdekur, 249 raste të reja dhe 316 të shëruar nga COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar edhe 3 viktima nga COVID-19, raporton Gazeta Express. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 249 raste të reja...

3 të vdekur 290 raste të reja dhe 189 të shëruar nga COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar edhe 3 viktima nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 290 raste të reja të infektuara, ndërsa...

3 të vdekur dhe 245 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë raportuar edhe 3 viktima nga COVID-19, raporton Gazeta Express. Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 245 raste të...

3 të vdekur dhe 316 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë edhe 3  persona kanë vdekur si pasojë e virusit COVID-19, raporton Gazeta Express. Gjatë kësaj kohe janë raportuar...

514 raste të reja dhe 3 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 514 raste të reja me Covid-19 në Kosovë nga 1750 mostra të testuara njofton IKSHPK-ja. Raportohet se tre...

3 të vdekur dhe 126 të prekur nga Covid 19 gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike njoftoi sot për 3 viktima dhe 63 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë. “Gjatë...

Kosovë, 239 të shëruar në një ditë, 3 të vdekur nga koronavirusi

Në 24 orët e fundit në Kosovë koronavirusi u ka marrë jetën 3 personave, po aq sa një ditë më parë. Ndërkohë, në Laboratorin e...

Tre të vdekur dhe 118 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

Tre persoa kanë hubur jetën në Maqedoninë e Veriut për shkak të Covid-19. Në 24 orët e fundit në janë kryer 1 653 teste...

Latest news

Partia Demokratike bën hapin e parë kundër 25 prillit, kërkohet në KAS rivotimi në 9 qarqe të vendit

Partia Demokratike pritet të dorëzojë pranë Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve kërkesën për shpallje të pavlefshme të rezultatit të zgjedhjeve të 25 prillit për...

Përcillet për në banesën e fundit Guljelm Radoja, ja cili ishte amaneti i aktorit (film)

Është përcjellë në banesën e fundit aktori Guljelm Radoja, i cili humbi jetën për shkak të Covid-19. Ceremonia ka qenë shumë private, pasi ka qenë...

Humbin jetën 25 pacientë, konfirmohen 234 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

Numri i viktimave dhe i rasteve ditore të infektuar me Covid vijon që të jetë i lartë në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të...

Kurti: Do të përgatisin padi për gjenocid ndaj Serbisë në GJND

Kryeministri Albin Kurti, këtë të premte në mbledhjen e qeverisë që po mbahet tani, ka shpalosur programin e tij qeverisës për mandatin e parë...

Foshnja 1-vjeçare humb jetën nga Covid-19 në Kosovë, shifrat e 24 orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 170 raste të reja dhe 4 viktima nga Covid-19. Autoritetet vendase bëjnë me dije se...
- Advertisement -